Balıkçı Gemi Yalıtımı

balıkçı teknesi izolasyonu

Balıkçı  gemi yalıtımı sprey gazı ile ısı yalıtım uygulamaları Mobil izolasyon aleti istenilen nesnelere kolay erişim sağlar. Mobil vasıtalarla bağlanan sprey kaplama makinesi, 75 ve 90 metre yüksek basınç hortumlarında kolay sprey izolasyonunu kolaylaştırır. Sprey poliüretan kaplaması uzun ömürlüdür ve ısı iletken katlar oldukça yüksektir. Maliyet açısından etkili olan,% 80'e varan bir ısı tasarrufu sağlamak için 100 m² alan maksimum 3 cm kalınlığa kadar uygulanabilir.  Püskürtme kaplama, böcek, fare gibi böcek böcekleri içermez. İzolasyon, solunum uygulaması uygulandığında su tutulmamasını, su itici özelliğe sahip olmasını ve asla terlemeyeceğini ve kokmamasını önler. Yüksek mukavemeti sayesinde aşınma direnci ve bakım süresi artar.

Poliüretan sert izolasyon paneli hafif ancak sağlam, neme dayanıklı ve uygulanması kolaydır.

Diğer izolasyon ürünleri yalıtım panelleri ve köpükleri, uzun vadeli özelliklerini koruyacakları için yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Diğer yalıtım ürünleriyle karşılaştırıldığında, poliüretan köpükler tasarımcılar için daha az yerden kazandıran, uygulanması kolay tasarım ve rahatlık sağlar.

 

Sert püskürtme köpüğü, eski binalarda çatlaklara ve aşınmalara karşı hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Poliüretanların özellikleri yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Karbon emisyonlarını çok düşük tuttuğumuz diğer izolasyon kaynaklarından çok düşük. Azaltılmış karbon emisyonları.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.