poliüretan sprey
poliüretan sprey

 

Sermaye Yapısı

Sermaye Taahüdü         1.000.000 TL
Ödenen sermaye         1.000.000 TL         

Ticaret Sicili Bilgileri 

Ticaret Sicil No 210825
Ticari ünvan KAYRA YALITIM İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Adres Evliya Çelebi Mh. İstasyon Cd. Fersah Sk. Gibtaş San.Sit. E Blok No : 12 Tuzla / İST
Mersis No 0540-0400-2930-0018

Kayra Poliüretan Sprey Yalıtım Sistemleri

Kayra Yalıtım olarak sektördeki 20 yıllık tecrübemizle yaptığımız işin daima en iyisini hedefledik ve bu hedefimiz doğrultusunda asla kaliteden ödün vermedik. Kayra Yalıtım 20 Yıllık tecrübesine dayanarak hizmetlerin daim olması için 365 gün 24 saat işin büyüğü küçüğü olmaz zihniyetiyle ister 1 metre ister 100.000 metre aynı kalite ve itinayla elimizdeki sanatımızın en iyisini yapmayı kendimize ilke edindik. Müşterilerimize temelden çatıya çözümler üretirken tecrübemiz doğrultusunda en uygun fiyatlandırmayı çıkartıyoruz.

20 yıllık tecrübenin ardından kendi firmamızı kurmaya karar vermiş bulunmaktayız. Kayra Yalıtım olarak izolasyon uygulamalarımızda Avrupa standartlarını yakalamanın sadece işçilik kalitesiyle olmayacağının bilincinde olup kullandığımız hammadde ve makine ekipmanlarımızın alanında lider konumda olan yerli üretim ve avrupanın çeşitli ülkelerinden ithal hammadde ve makine ekipman kullanmaktayız. Firmamız bünyesinde günümüz itibariyle tüm teknolojik aletlerimiz mevcuttur. Teknolojiyi yakından takip ederek her zaman en kaliteli işçiliği müşterilerimize sunmaktayız. Biz tüm yalıtım ve izolasyon işlerinize çözüm bulabiliriz ve bunların yanı sıra, izolasyon malzemeleri satış ve uygulaması hizmetleri de yapabiliriz. Milli ekonomimize destek ve çevreye duyulan hassasiyetten dolay kullandığımız tüm malzemelerde ürünlerini dikkatli seçerek çevremize olan bilincimizi sürdürmemizi sağlamaktayız.

Misyonumuz
Yalıtım sektöründe, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak Ar-Ge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleriyle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz
Evrensel pazarda, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinerek, uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, yalıtım sektörünün öncü ve güçlü firması olmaktır.

 

Kalite Politikamız
• Yenilikçi olmak; müşteri beklentilerini her zaman ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerle karşılamak...
• Eğitimli ve ekip çalışmalarına yatkın uzman personelle uygulama konusunda müşteri odaklı hizmet vermek...
• Müşteri taleplerini değerlendirerek yeni ürünler geliştirirken kaliteden ödün vermemeyi taahhüt etmek...

KAYRA YALITIM Ailesi tüm teknik ekibiyle Siz Değerli Müşterilerimize; daha sağlıklı, daha yaşanabilir ve daha güvenli mekânlar yaratabilmek amacıyla hizmetlerine başlamıştır.