Poliüretan Sıkça Sorulan Sorular

Sprey poliüretan sıkça sorulan sorularınıza cevaplar burada.

1 – Poliüretan Sprey püskürtme Köpük  Uygulaması  ömrü kaç yıl sürer ?

Poliüretan sıkça sorulan sorular Püskürtme poliüretan köpük uygulaması, kalite kontrol ve ısı yalıtım ürünlerindeki önemli özelliklerini 20 yıl sonra korumaktadır. Sprey Poliüretan köpeklerin toplam ömrünün 80-90 yıl olduğu tahmin edilmektedir.

2 – Uygulamanın yapıldığı dairenin tavanında yaz aylarında Nem, ıslak, ter olur mu ?

Püskürtme poliüretan uygulaması nem, nem, mantar oluşumunu önlemek için uygulanan bir malzemedir. Olayların nedeni sıcaklık farklılıklarıdır. Tavanların binalar üzerine kalıplanması, açık hava terasının su izolasyonu yapılmasının bir diğer nedeni. Yağmur ve kar suları terasta uzunca bir süre beklemekte ve su kaçakları, nem, küf, korozyona neden olmaktadır. Poliüretan sprey uygulaması sonrasında böyle bir problem yoktur.

3 – Cam yünden ısı yalıtımı ve sprey poliüretan yalıtımı koruyor musunuz?

Isı yalıtım malzemelerinin faydaları ısı iletkenlik değerleri ile ölçülür. Poliüretan köpüğün ısıl iletkenliği 0.017-0.021’dir. Numunenin ısı iletkenliği değeri 0,035. Yarıyı fark etmezseniz, evinizin çatısına uygulayamazsınız, tek parça değildir, ısı sızıntısı oluşturur. Poliüretan köpüğü ile aynı içeriğe sahip değildir.

4 – Poliüretan Sprey Uygulamasının Fiyatları Nasıldır  ? Nasıl belirlenir.

Sprey poliüretan fiyatları bağlantıya tıklayarak ayrıntılı olarak öğrenilebilir. Her şeyden önce, uygulamada dikkat edilmesi gereken ilk koşul, uygulamanın kalınlığı, poliüretan sprey jambon yoğunluğudır. Isı yalıtımı düşük yoğunluklu malzeme ile yapılmaz. Daha yakın zamanlarda, çatı, teras, fabrika, ahırları ilk kez izole edecek olan bir sonraki poliüretan sprey uygulamasına 6 – 8 cm’lik hedef yeni müşteri adayı koyacak olan bir müşteriye yönelik daha kalın bir uygulama, Daha fazla yalıtım sağlayarak hata yapın. 3 cm kalınlıkta malzeme ile Marmara boyunca aşırı bir yalıtım.

5 – Sprey poliüretan uygulaması garantili mi ?

Firmamızın poliüretan sprey ısı yalıtımı malzeme ve işçilik koşullarında 5 yıl garanti vermektedir.