Poliüretan Köpük ve Polyürea Sprey

Poliüretan köpük ısı izolasyon ürünleri, Poliüre sprey su yalıtımı. Poliüretan köpük ve poliüre membranlar. Kimyasal olarak poliüretan köpük A Bileşen poliol sistemleri; Poliamid, poliüre membranının bir bileşenidir. Her iki sistemde bileşen B izosiyanattır.

Püskürtme Poliüretan Köpük ve Poliurea Sprey Nasıl Uygulanır

Isı izolasyonlu poliüretan sprey; Su yalıtım poliüre sprey uygulaması birbirine çok benzer. İki uygulama, yüksek basınçlı sprey sprey makineleridir. Bu makineler, yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklı, ortalama 90 mt hortum uzunluğuna sahiptir. Bir katın yüksekliği 3 metre olarak kabul edilirse, 20-25 katlı binaya kolayca uygulanabilir. Hortumun ucunda bir tabanca var. Bileşen A ve B, tabancanın ucuna kadar gelir ve burada birbirlerine 1: 1 karışımı ile püskürtme sistemine püskürtülürler.

Başvuru Süresi;

Sprey Poliüretan Köpük ve Poliüre (Membran) sertleştirme süreleri birkaç saniyedir. Zamandan ve işçiliği tasarruf etmenin yanı sıra, kısa sürede ürün geliştirme, uygulama alanını hızla açarak önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Poliüretan Köpük makineleri 1000 m2 / gün ortalama; Polyurea Membran makineleri 700-800 m2 / gün kapasiteye sahiptir. Bu değerler, iklim koşullarına, zemin özelliklerine ve belirlenen uygulama kalınlığına bağlı olarak değişir.

Püskürtme Poliüretan Köpük Malzeme Özellikleri

• Isı iletkenlik katsayısı, diğer izolasyon ürünlerinden (örneğin, strafor, taş, cam vb.) Daha düşüktür. (Ʌ = 0.022 W / mK). Bu değer ne kadar düşükse, ısı yalıtımı performansı o kadar yüksek olur.

• Poliüretan köpük% 90-95 kapalı hücreli yapıya sahiptir. Kapalı hücre yapısının poliüretan köpüğünün ısı yalıtımına ek olarak, su üretim kapasitesine karşı da güçlü bir engel oluşturur.

• -35 oC ila +90 oC’ye dayanıklıdır.

Hafif bir malzeme. Yapımı yapmayacağım

• Bakteri ve böcek içermez.

• B1 yanıcı olmayan ve B2 yanıcı günlük içeren çeşitli ürünler bulunmaktadır.

• Ozon tabakasına zarar vermeyen çevre ürünleri.

Uygulama Alanları OSB Reverse Disclosure; Açık ve Kapalı Çatı Katları, Atermit Trapez Çatılar, Balkon ve Teras Zeminleri, Bodrum ve Garaj Tavanları, Bodrum ve Perde Betonları, Hayvan Barınakları, Dış ve İç Cephe Kaplamaları, Tekne ve Gemi İzolasyonu,

Sprey Polyurea Membran Malzeme Özellikleri

•% 100 katı, solvent içermez. Bu çevre için bir üründür. Kokusuzdur.

% 350-500 elastikiyetli elastik yapı. Çatlamaz.

• Birçok kimyasal solvent ve aside dayanıklıdır.

• Korozyona karşı güçlü bir bariyerdir.

Çok düşük ve yüksek tepki gücü.

• Yüksek darbe ve aşınma direncine ve aynı zamanda bir yüzey kaplama malzemesine sahip güçlü bir zar. Uygulama Alanlarını ve İzleme Kapamasını Uygula. Çatı terası döşemeleri, ıslak hacimli yüzeyler, açık kapılar, metal yüzeylerin korunması, perde beton izolasyonu, marinalar, havuzlar, su depoları, endüstriyel alanların yüzey kaplaması vb. Sprey Poliüretan Köpük ve Poliüre (Membran) Uygulamasının Avantajları;

• Diğer izolasyon ürünlerinin aksine sıcak uygulanır.

Poliüretan Köpük Reaksiyon için 25-40 ° C,

Poliüre membran reaksiyonları 80-90 ° C sıcaklık gerektirir (iklim koşullarına bağlı olarak proses sıcaklıklarını ayarlayın)

• Her yüzey% 100 yapışkan ve güçlü yapışkanlıdır. Yüzeye yapışmak için bir inşaatçıya veya bir çapaya ihtiyaç yoktur.

Monoblok sistemler. Ortak yok, doludur. Isı izolasyonuna özellikle dikkat edilmeli, ısı köprüleri yapılmamalıdır. Sprey Poliüretan köpek kulübü köprü oluşumunu engeller. Aynı zamanda, köprüler kuramamak inşaatların en büyük problemi olan nem ve nemi de engeller. Poliüretan köpüğü bu noktada bir nem bariyeri görevi görür.

Öte yandan, yerinde bulunan poliüretan membranın uygulanması su kaçaklarını önler ve% 100 su yalıtımı sağlanır.

İstenilen kalınlık ve yoğunlukta uygulanabilirler. Poliüretan köpüğün kalınlığı ve yoğunluğu uygulama alanına ve amacına bağlı olarak değişir. Bu yoğunluk ve yoğunluk belirleme, ısı yalıtımı performansı için önemlidir.

Polyurea Membranlar istenilen kalınlıkta uygulanabilir. Bununla birlikte, uygulama alanının özelliklerini ve özelliklerini belirlemek için yararlı bir araçtır.

• Yatay ve dikey alanlar kolayca uygulanabilir.

• Sprey Poliüretan Köpük ile Isı Yalıtımı

Sprey Polyurea Membran ile su yalıtımı uzun ömürlüdür.

poliüretan sprey teras yalıtımı
poliüretan sprey teras yalıtımı

Bir önceki yazımız olan İstanbul Sprey Poliüretan başlıklı makalemizde istanbul poliüretan firmaları, istanbul poliüretan sprey ve poliüretan sprey istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir